Faturalı Hat Üzerinden Kredi Alma

Bankalar ile problem yaşayan ve bundan dolayı da acil para ihtiyaçları için olumlu geri dönüş alamayan kişilerin sayısı arttıkça, banka dışı para bulma yolları da bir o kadar artmaktadır. Genellikle kredi kartı kullanıcıları üzerine yoğunlaşmış olsa da, günümüzde kredi kartı kullanmayan kişiler için de bazı kredi alma yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi faturalı hatta kredi almaktır. İlk etapta bakıldığında böyle bir işlemin mümkün olabileceği birçok kişi tarafından onaylanmamaktadır. Ama, günümüzde binlerce kişi, nakit ihtiyacını ortadan kaldırmak için bu yola başvurmaktadır.

Faturalı hatta para almak için, herhangi bir bankaya gitmenize gerek yoktur. Bu para bulma yönteminin işleyişine baktığımız zaman, aslında kişilere bir kredi başvurusu yapılmadığını, yalnızca faturalı hatları üzerinden onlara telefon satışı yapıldığını görmekteyiz. Kişilerin faturalı hatları üzerinden yapılan bu işlem sonucunda, telefon kişilere teslim edilmekte ya da telefonun fiyatı üzerinden anlaşılan bir miktar, doğrudan sizlere verilmektedir. Aslında böyle bir işlemi yapmaya hiçbir bayinin yetkisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı da, satın almış olduğunuz telefon aynı şekilde bayilere satılmış gibi gösterilmektedir.

Zaman zaman bu işlemlerde çok ciddi kesintiler yapıldığını görmekteyiz. Kişilerin zor durumundan faydalanmak isteyen bireyler, bu tarz işlemler yapabilmektedir. Fakat, faturalı hattınız üzerinden bir telefon almışsanız, bunu internet üzerinden satışa çıkarabilir, değerinin çok az bir miktar altında fiyata satabilirsiniz. Bunun yanı sıra, etrafınızda görebileceğiniz ikinci el cep telefonu satan mağazalar da sizlere yardımcı olabilecektir. Ana bayilerden çok daha düşük komisyonlar ile, nakit ihtiyaçlarınızı buralardan çözebilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi İmkanı

Faturalı hattınız üzerine almış olduğunuz telefonlarda 36 aya kadar taksitlendirme şansınız da bulunmaktadır. Fakat, birçok kişinin dikkatini çekmese de, bu tarz yollar ile alınan cep telefonları, piyasa değerinin biraz daha üzerinde sizlere sunulmaktadır. Eğer, almış olduğunuz cihazın değeri çok yüksek ise, bu değer biraz daha artış gösterecektir. Bundan dolayı da, cep telefonunu satarak nakit ihtiyacınızı sonlandırırken, en az komisyon alan firmalar ile işlem görmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Özetle yapmanız gereken tek şey bir faturalı hat kullanıcısı iseniz bu avea olur, Turkcell olur, Vodafone olur, hatta Türk Telekom sabit hat yada İnternet hattı olur ana bayiye gidip bir cihaz olmak istediğinizi söyleyin hatta verilebilecek en pahalı telefonu talep edin aldıktan sonra da aldığınız cihazı ikinci elden satın.. olay bu kadar basit arcı komisyoncuya ihtiyacınız yok bunu bilin…..

 

Web: https://www.faturalihatlarakredi.com/


Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Krediverilir.com olarak verdiğimiz hizmet bilgilendirmeden öte değildir,kredi verilmesi yahut kredi çıkartılır gibi bir hizmeti yoktur. Borç para verme, kredi çıkartma veya finans kurumlarına aracılık etme durumu yoktur. Kredi çıkartılması adı altında hiç bir ücret komisyon talep etmez. Yazı altına bırakılan yorumların bağlayıcılığı olmamakla birlikte kimseyle iletişim bilgilerinizi paylaşmayın.