Kredi Çıkaran Firmalar Nasıl Bulunur?

Acil kredi almak için bankalara başvuruda bulunduğunuz halde, olumlu bir dönüş alamadığınız için kara kara düşünüyorsanız, bazı alternatif yollardan haberdar olmanız gerekmektedir. Öncelikli olarak, ortaya çıkan nakit ihtiyacına yasal yollardan son vermek istiyorsanız, krediyi neden alamadığınızın nedenleri ile ilgilenmeniz gerekmektedir. Çünkü, bazı durumlarda, sizin ödemelerinizi zamanında yapacağınıza kefil olacak birilerini bulmanız, kredi almanızın önündeki engelleri sonlandıracaktır. Buna ek olarak bir eviniz varsa, bankaya ipotek ettirerek de kredinizi alabilirsiniz.

Fakat, tüm bu yolları denediğiniz halde de bir türlü olumlu sonuç alamamış olabilirsiniz. Bu durumlar için de yapmanız gereken şey oldukça kolaydır. İnternetten kısa bir araştırma yaptığınız zaman, sizlere kısa sürede kredi çıkartabileceklerini iddia eden bireyler ya da kurumlar karşınıza çıkabilecektir. Öncelikle bu firma veya kişilerin bu işlemi nasıl yaptığına bakacak olursak, genellikle bankada bulunan aracıları ile işlemleri gerçekleştirdiklerini görebiliriz. Fakat, bu duruma kesinlikle inanmamanızda fayda vardır. Durum böyleyken nasıl kredi alacağınıza bakalım.

Genellikle kredi çıkaran firmalar, istenilen miktardaki krediyi kendileri vermektedir. Çünkü, sizin adınıza çıkaracakları kredinin tutarı neredeyse tamamı için 5 bin liradır. Bu miktar da firmalar açısından son derece kolay bir şekilde verilecektir. Bundan dolayı, ilk etapta bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Onaylanan krediniz için sizlere klasik bir yöntem olan senet ile sözleşme imzalatılacak ve bu sözleşmeyi kesinlikle okumalısınız. Bunun nedeni ise gecikme faizidir. İnternet üzerinden yapılan yorumlardan görüyoruz ki, dikkatsiz bir şekilde imzalanan sözleşmelerden dolayı, kişilerin çok yüksek oranlardaki faizlere katlanmak zorunda kalıyorlar ve bu faizler yalnızca bir günlük gecikme için sizlere yansıtılmaktadır. Bundan dolayı, kredi çıkaran firmaların sunduğu sözleşme örneklerinden birisini almanızda da fayda vardır.

Bu firmalar, genellikle internet üzerinden sizlere ulaşmakta ve başvuruları kabul etmektedirler. Ama, bu senetlerin nasıl imzalanacağı konusu oldukça muammadır. Sizin mi gideceğiniz yoksa senetlerin posta yoluyla gelip imzalatılacağı konusunda net bir bilgiye ulaşmak oldukça zordur. Durum böyle olunca da büyük şehirde bulunan ve yaşadığı yerde bu kurumlardan bulunan kişilerin şanslı olduklarındna söz edebiliriz.


Etiketler:,

Kredi Çıkaran Firmalar Nasıl Bulunur? için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Mehmet avcu  yorumladı. 00:20 - 30 / 03 / 2017:

    Iyi geceler bana acil nakit para lazım aktif olarak çalışıyorum ozel isletmede tek bir yere borcum olsun diye başvuru yaptım.diger bankaları kapatıp biraz nefes almak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Krediverilir.com olarak verdiğimiz hizmet bilgilendirmeden öte değildir,kredi verilmesi yahut kredi çıkartılır gibi bir hizmeti yoktur. Borç para verme, kredi çıkartma veya finans kurumlarına aracılık etme durumu yoktur. Kredi çıkartılması adı altında hiç bir ücret komisyon talep etmez. Yazı altına bırakılan yorumların bağlayıcılığı olmamakla birlikte kimseyle iletişim bilgilerinizi paylaşmayın.