Komisyonla Kredi Çıkartılır

Komisyonla kredi verme işlemini pek çok farklı yerde duyduğu halde kendine güvenilir bir yer bulmakta zorlanmakta olan kişilere müjde, çünkü piyasanın en güvenilir yerlerinden biri olma özelliği taşıyan ve bu sebepten dolayı da oldukça fazla sayıda kişi tarafından tercih edilen firmamız şimdi de “komisyonla kredi çıkartılır” sloganı ile hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir. Bu kapsamda hemen hemen herkese oldukça uygun şartlar altında vermekte olduğumuz kredi çıkarma işlemi ile alakalı olarak bilmeniz gereken bazı ise detaylar yazımızın devamında soru cevap şeklinde belirtilmektedir.

  1. Kredi çıkarma hizmeti nedir?

Bankalardan kredi alma olanağı bulamayan kişilerin aracı kurumların çalışmaları sonrasında adı geçen yerlerden hizmet almasına kredi çıkarma adı verilmektedir.

2. Kimler kredi çıkarma hizmeti verir?

Piyasada bu konuda çalışmakta olan pek çok farklı firma ve şirket mevcut olmaktadır. Hatta kredi çıkarma hizmeti veren bazı şahısların da varlığında söz etmek mümkün olmaktadır.

3. Kredi çıkaran yerler güvenilir midir?

Oldukça fazla sayıda kredi danışmanlık firmasının varlığından söz etmek ile beraber bunlardan her birinin güvenilir ve kaliteli olduğunu söylemek mümkün olmamaktadır. Hatta risk taşıyan yerlerin sayıca daha üstün olduğunu da söyleyebiliriz.

4. Firmanızın kredi çıkarma şartları nelerdir?

Firmamız bankalar tarafından geri çevrilme nedeniniz ne olursa olsun hiçbir şart öne sürmeksizin hemen hemen herkese kredi çıkarmaktadır.

5. Bu hizmet karşılığında ödeyeceğimiz tutar ne kadardır?

Söz konusu olan bu hizmeti yazımızın başında da belirttiğimiz gibi komisyonlar karşılığında vermekteyiz.

6. Talep ettiğiniz komisyon tutarları ne kadardır?

Bu konuda belli olan sabit  bir  rakamdan söz etmek mümkün olmamaktadır. Firmamız talep edilen kredinin tutarı ve kredi almak isteyen müşterimizin özelliklerine göre değişmek üzere farklı komisyon bedelleri talep etmektedir. Ancak genel bir çerçevede belirtmemiz gerekir ise yüzde on ile yüzde kırk beş aralığında değiştiğini söyleyebiliriz.

7. Ödeme süreçlerini garantiye almak için senet mi yapıyorsunuz ve bu konu ile alakalı olarak bilgi verir misiniz?

Firmamız ödeme süreçlerini senetler ile hukuki zemine oturtmaktadır. Yapılacak olan senet sayısını ise tamamen müşterilerimiz belirlemektedir.

iletişim: komisyonlakredi@gmail.com


Etiketler:, , ,

Komisyonla Kredi Çıkartılır için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. faruk  yorumladı. 11:47 - 20 / 04 / 2018:

    15 bin lazım nasıl iletişim kuracağım

  2. Semra Özdemir  yorumladı. 14:47 - 05 / 12 / 2018:

    Çok acil ihtiyacım var bankalardan kredi alamıyorum evkurdan almış olduğum ürün yüzüne gecikmeler var bu yüzden çok zor durumdayım bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Krediverilir.com olarak verdiğimiz hizmet bilgilendirmeden öte değildir,kredi verilmesi yahut kredi çıkartılır gibi bir hizmeti yoktur. Borç para verme, kredi çıkartma veya finans kurumlarına aracılık etme durumu yoktur. Kredi çıkartılması adı altında hiç bir ücret komisyon talep etmez. Yazı altına bırakılan yorumların bağlayıcılığı olmamakla birlikte kimseyle iletişim bilgilerinizi paylaşmayın.