Acil Kredi Veren Tefeciler

Mesleğiniz ya da aylık geliriniz ne olursa olsun, finansal açıdan her zaman istediğiniz hizmeti ne yazık ki alamazsınız. Daha önce bankalarda çalışmamışsanız, bankalar tedbirli olmak adına sizlere kısıtlı hizmet sunarken, defalarca kez kullandığınız halde bazı olumsuzluklardan dolayı da kredi başvurularınız olumlu sonuçlanmayabilir. Bu durumlarda ise, her ne kadar önermemiş olsak da acil kredi veren tefecilere başvurular olduğunu söyleyebiliriz.

Tefecilik ile gelir elde eden ya da kendilerine göre hizmet ürettiklerini savunan kişilere ulaşmak günümüzde oldukça kolaydır. Çünkü, internet üzerinden kendilerine ait oluşturmuş oldukları web sayfaları ya da sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Buralarda bir kere işlem yapan bireyler, kulaktan kulağa bu bilgileri yakınlarına iletmekte ve onları da dibi görünmeyen bir karanlığa sürüklemektedirler. Bu şekilde karamsar konuşmamızın nedeni ise gayet açıktır. Çünkü, tefeciden para almak demek, yüksek faiz oranlarını ve ödemenin gecikmesi ile birlikte avukata teslim edilecek senetleri de kabul etmemiz anlamına gelmektedir.

Bunun yanı sıra, internet siteleri üzerinden resmi olmayan bir şekilde kişilerin kredi başvurularının kabul edildiğini de görmekteyiz. Bu konularda kesinlikle dikkatli olunmalıdır. Özellikle tefecilerden alınan borçlarda, bire bir görüşme sağlamalısınız ve senetlerinizi her ödemeden sonra almalısınız. Aksi taktirde, borcunuzu ödediğinizi ispatlayıcı bir nitelikte belge ortaya koyamayacaksınız. Bu da, ödemiş olduğunuz borçların tekrar ödenmesi anlamına gelecektir.

Acil kredi veren tefecilerden ziyade, neden bankalardan işlem göremediğinizi araştırmanız çok daha doğru bir hamle olacaktır. Çünkü, kredi notu kaynaklı bir sorun ortaya çıkmışsa, bunu birkaç koşul ile yerine getirebilir hatta mevcut kredi notunuz ile yalnızca bir kefil bularak daha güvenli bir şekilde kredi temin edebilirsiniz. Tefecilerden para almak hem kolay hem de hızlı bir şekilde gerçekleşse de, bunun sizlere faydadan çok zarar getireceğini kesinlikle unutmamalısınız. Bu anlatılanlardan sonra, yine de tefeciye gidecekseniz, dediğimiz gibi kesinlikle ne kadar faiz ödeyeceğinizi dikkate almalı, ödemelerinizin beraberinde senetlerinizi almalı ve kesinlikle ödemelerinizde gecikmeye müsaade etmemelisiniz.


Etiketler:, ,

Acil Kredi Veren Tefeciler için yapılan yorumlar : 5 Yorum yapıldı


 1. Erkan  yorumladı. 22:07 - 08 / 03 / 2017:

  Acil 10000tlye ihtiyacım var

 2. yasin  yorumladı. 13:01 - 09 / 03 / 2017:

  merhabalar
  200, bin tl ticari krediye ihtiyacım var, 12 ay vade .
  ilgilenenlerden dönüş bekliyorum

 3. TARIK  yorumladı. 20:50 - 18 / 03 / 2017:

  Merhaba

  30.000 TL YE İHTİYACIM VAR
  12 AY DA ÖDEYEBİLİRİM

 4. Mustafa  yorumladı. 09:13 - 24 / 04 / 2017:

  25000 tl 48 ay krediye ihtiyacım var.Sgk lı çalışanım

 5. Hasan  yorumladı. 04:32 - 25 / 02 / 2018:

  Çok acil 20 bin tlye ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Krediverilir.com olarak verdiğimiz hizmet bilgilendirmeden öte değildir,kredi verilmesi yahut kredi çıkartılır gibi bir hizmeti yoktur. Borç para verme, kredi çıkartma veya finans kurumlarına aracılık etme durumu yoktur. Kredi çıkartılması adı altında hiç bir ücret komisyon talep etmez. Yazı altına bırakılan yorumların bağlayıcılığı olmamakla birlikte kimseyle iletişim bilgilerinizi paylaşmayın.