Bazı bankalar senetle kredi verme işlemi gerçekleştirmektedir. Bunu sadece ticari işletmeler için yaptıkları için bireysel kredi arayanlar öncelikle şahıs işletmesi açarak bankalara senetle kredi için başvurabilirler.

Senetle Altın

Özellikle yaz öncesi düğün için parası olamayanlar internet üzerinde senetle altın aramaktadırlar. Sitemizde senetle altın veren kuyumcularla ilgili bilgilendirme mevcuttur bakabilirsiniz.

Banka Kredisi

Kredi notu düşük olanlar, gelir belgesi olmayanlar, ev hanımları, emekliler, işsizlerin de aslında bankalardan kredi almaları için değişik yöntemler mevcuttur. Sitemizde bu konularda bilgilendirme yazıları vardır.

Kredi ve Kart Borcu Kapatma

Borç kapatma kredisi olarak ve kredi kartı borçlarını ödeyemeyen kimseler için bankaların yaptığı çalışmalar vardır. Bu tarz banka kampanyalarını bulduğumuz zaman sitemizde paylaşmaktayız

Eyl 1
Eyl 1

Acil 10000 TL Para Lazım Ne Yapmalıyım?

Artık herkesin bazı dönemlerde acil olarak yüklü miktarda paralara ihtiyacı olabiliyor. Bu durumda insanlar ne yapacaklarını şaşırıyor ve bunalıma sürükleniyorlar. Ama para elde etmek eskisi kadar zor değil. Özellikle sık sık araştırma yapan ve hatırı sayılır bir çevreye sahip bir bireyseniz. Eğer sizde acil 10.000 liraya ihtiyacım var ne yapmalıyım diyorsanız, seçeneklerimize bir göz atın.

  Read more
Eyl 1
Eyl 1

Ankara Keçiören, Çankaya, Gölbaşı, Sincan Konut Kredisi

Ev sahibi olmak insanoğlunun var olduğu günden beri en büyük ihtiyacı ve aynı zamanda en büyük sıkıntısı olmuştur. Günümüz dünyasında hemen hemen herkes ev alma planları yapmaktadır ve bunun için birikim yoluna girmektedir. Ev fiyatları oldukça yüksek olduğundan insanların gelirleri ev almaya yetmemektedir. Ne kadar birikim yapılırsa yapılsın düzgün bir muhitten ev almak oldukça güçtür.

  Read more
Eyl 1
Eyl 1

Banka Müdürü İsterse Kredi Verebilir Mi ?

Kredi talepleri pek çok zaman acil nakit ihtiyaçları durumunda gerçekleşmektir. Bu yüzden de kredi almak isteyen kişiler hızlı bir onay sürecinden geçmek isterler. Bu yüzden de kredi onaylarını bankaların genel müdürü değil şube müdürleri yapmaktadır. Bu sayede  kredi süreçleri azaltılırken bankaların iş yoğunluğu da düşürülmektedir.

  Read more
Eyl 0
Eyl 0

Adınıza Şahsi Kredi Verilir Gaziantep

Siz de  Gaziantep’te yaşıyor ve acil krediye mi ihtiyacınız bulunuyor o halde firmamızla irtibata geçmenizin zamanı gelmiştir. Bu sebeple adınıza şahsi kredi verilir Gaziantep ile her türlü kredi çekebileceksiniz. İnternet sitemizde ayrıca vade ve tutar olarak hesaplama yapabileceğiniz alan bulunmakta olup buna göre biz size teklif sunmadan zaten siz teklifinizle gelmiş olacaksınız. Sizde Nizip, Nurdağı, […]

  Read more