Memura Kredi Verilir

acil para

Kredi almak her geçen gün daha da zor bir hale gelmekte, eskiden en güvenilir gelir gruplarından biri olan memurlara bile artık istedikleri tutarlarda kredi çıkması son derece zor olmaktadır. Günümüz şartlarında toplu olarak nakit paraya ihtiyaç duyduğu halde bankalardan kredi alma olanağı bulamayan memurların  sayısı bir hayli yüksek olmakta ve firmamız bu konuda doğan mağduriyetleri kaldırmak amacı ile “memura kredi” başlığı altında yeni bir kampanya başlatmaktadır. Bu kampanya kapsamında bankalar tarafından hangi gerekçe ile geri çevrilirlerse çevrilsinler her durumdan memura hem de talep ettikleri tutarlarda kredi verilmektedir. Yaptığımız kampanya ile alakalı olarak bilmeniz gereken bazı detaylar ise yazımızın devamında belirttiğimiz gibi olmaktadır.

Memurlara Uygun Şartlarda Kredi Verilir

Eskiden kefil isteneceği zaman bile bunların memur olmasına dikkat edilmekte ve bu kişiler her zaman ödeme yapabilecek güce ve gelire sahip olduğu düşünülmekte idi. Ancak günümüz şartlarında memurlar da gelir seviyesi olarak alt seviyelerde olmakta ve bu  yüzden bankalardan eskiden olduğu gibi rahat bir şekilde kredi almaları mümkün olmamaktadır. Bu yüzden de acil olarak para ihtiyacı duydukları zaman çok büyük sıkıntılar yaşamaktadırlar. Ancak firmamız bahsi geçen durumda olan kişilerin para problemlerini çözmek amacı ile yeni bir çalışma ile oldukça uygun şartlarda kredi olanakları sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerin detayları ise şu şekildedir:

  1. Komisyon oranlarımız son derece uygun olmak ile beraber alınacak olan kredinin tutarına ve kredi talep eden müşterilerimizin özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Ancak genel çerçevede yüzde on ile yüzde kırk beş aralığında değiştiğini söylemek mümkün olmaktadır.
  2. Vade sürelerini ise tamamen kullanıcılarımız belirlemektedir. Ancak bu konuda alt sınır on iki ay üst sınır ise yüz yirmi ay olmaktadır.
  3. Vereceğimiz kredinin tutarı konusunda ise hiçbir sınırlama söz konusu değildir. İster bin lira olsun ister beş yün bin lira dilediğiniz her tutardaki kredi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  4. Kredi başvurusu esnasında talep ettiğimiz evraklar ise nüfus cüzdanınız ve memur kimliğiniz olmaktadır.

5 thoughts on “Memura Kredi Verilir

  1. Memurum acil 10000 tl krediye ihtiyacım var mail attım cevabınızı bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir