Borç Para Verilir

Bankalardan kredi alma konusunda sıkıntı yaşamakta olan kişilere müjde, artık firmamız tarafından talep eden hemen hemen herkese borç para verilir. Bu hizmetimiz ile piyasada nakit para sıkıntısı çekmekte olan kişilerin bu problemlerini çözme amacında olmak ile beraber bizden borç para almış olan kişilerin deneyimleri ve yorumlarını sizlerle paylaşarak kapsamlı bir şekilde bilgi almanızı amaçlamaktayız.

Herkese Borç Para Veren Firma

“Geçtiğimiz günlerde yaşadığım bir ticari kayıp ile oldukça yüklü bir borcun altına girmiştim ve toplu olarak 50 bin Türk Lirası tutarında borç para bulmam gerekiyordu. İlk iş olarak bankalara gitsem de mevcut olan durumum nedeni ile kredi almamın imkanı yoktu. Gittiğim her banka adete beni kapıdan kovmuştu. Çaresiz bir şekilde tefecilerden başka seçeneğim olmadığını düşünürken, bir arkadaşım tarafından bu firmaya yönlendirildim.

İlk aşmada çok da ümitlenmeden mesaj attığım bu yer yaklaşık olarak bir ya da iki saat sonra bana geri dönüş yaptı ve mevcut olan para sıkıntım ile alakalı olarak detayları dinledi. Daha sonra nasıl ödeme yapacağıma dair bilgileri de aldıktan sonra geriye kalan tüm detayları da görüşmek üzere beni firmalarına davet ettiler.

Bu yere gittiğim zaman bayağı şaşırmıştım. Çünkü ben deyim yerinde ise merdiven altı çalışan bir yer arıyordum. Ama bu yer son derece kurumsal ve bir o kadar kaliteli bir şekilde çalışıyor ve tüm bu şartları ile de büyük bankaları aratmıyordu. Çalışanları son derece kalifiye ve donanımlı idi. Hemen bir yetkilinin odasına geçtik ve yapılacak olan kredilendirme işlemi ile alakalı olan ayrıntıları görüşmeye başladık.

Bu aşamada benim taleplerimi ve şartlarımı son derece önemsemekte olan yetkili kişi hesaplamalarını tamamladıktan sonra belli bir oranda komisyonu da ödememe ekledikten sonra paramı nakit olarak hemen o an verdi ve daha sonra vade süresine paralel sayıdaki senetleri de hazırlayarak imzalattı.

Yaşamakta olduğum parasal sıkıntıyı bu firma sayesinde bir gün için de çözdüm. Bu yüzden de kredi alma aşamasında yardımı dokunan herkese çok teşekkür ediyorum.”

Kaynak: herkesekredi.net

 


Etiketler:,

Borç Para Verilir için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. özge özmen  yorumladı. 21:50 - 15 / 03 / 2019:

    Devlet memuruyum 3600 TL gelirim var, ev kendimizin kira giderim yok. iki adet kredi kartım beni çok sıkıştırıyor, bu nedenle kredi kartlarımı toplu olarak kapatmak istiyorum. 12000 TL’Ye ihtiyacım var. aylık 400-500 TL taksitler halinde ödeyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Krediverilir.com olarak verdiğimiz hizmet bilgilendirmeden öte değildir,kredi verilmesi yahut kredi çıkartılır gibi bir hizmeti yoktur. Borç para verme, kredi çıkartma veya finans kurumlarına aracılık etme durumu yoktur. Kredi çıkartılması adı altında hiç bir ücret komisyon talep etmez. Yazı altına bırakılan yorumların bağlayıcılığı olmamakla birlikte kimseyle iletişim bilgilerinizi paylaşmayın.