Borç Para Veren Hayırseverler

Hangi şehirde hangi ülkede yaşarsak yaşayalım, gelirimiz ne kadarsa giderimiz de o kadardır. Dolayısıyla her daim acil nakit paraya ihtiyaç duyabilir ve bankaların haricinde başka kapıları çalmak durumunda kalabiliriz. Bu gibi durumlarda sizlere acil nakit sağlayabilecek kişi ya da firmalar büyük önem kazanmaktadırlar.

Hayatımızın her anında önümüze serildiği gibi artık finans işlemleri denildiğinde aklımıza yalnızca bankalar gelmiyor. Çeşitli faktöring şirketleri, danışmanlık firmaları, tefeciler, altın bozan kuyumcular ve daha niceleri finansal hayatın önemli parçalarını oluşturarak bu yapbozu tamamlıyorlar. Fakat bu halka içerisinde bizleri en az korkutacak ve en yüksek güvenceyi sağlayacak bir madde daha var: borç para veren hayırseverler.

Elbette kimse durduk yere bir kişiye borç verip aynı miktarda almaz. Hayırsever dememiz, faiz işlemeyecek ya da senet yapılmayacaklar gibi algılamanıza neden olmasın. Bu kişilere, diğer firmalardan ve tefecilerden daha cüzi miktarlarda faiz uyguladıkları için hayırsever diyoruz.

Borç Para Veren Hayırsever Zenginler

Nakde ihtiyaç duyuyorsanız çeşitli internet sitelerine yorum yaparak ya da ilan açarak durumunuzdan bahsettiğiniz takdirde, borç para veren hayırseverler sizlere ulaşarak sorunlarınızı çözeceklerdir. Borç para veren hayırsever kişilerin net şartları bulunmamaktadır. Çünkü her birinin durumu ve talebi bir diğerinden farklı olacaktır. Yine de belli başlı ortak şartları sizler için listeleyebiliriz:

  • Bu kişiler sizlere borç verdiklerinde çok uzun vadeler veremezler. Bir tefeci kadar olmasa da bu hayırseverlerin de temel amacı sahip oldukları paraları işleterek kısa sürede arttırmaktır. Bu nedenle tümünün ortak şartının kısa vade olduğunu söyleyebiliriz.
  • Geneli 1000 lira ile 30.000 lira arasında kredi verebilmektedir.
  • Verilen krediler muhakkak ki senetler vasıtası ile ödenmektedir.
  • Eğer ki durumunuz kritikse, başka hiçbir yerden borç bulma şansınız yoksa ve gelir durumunuz pek müsait değilse, her bir yardımsever sizlerden kefil talep edecektir.

Bu şartlar belli başlı her hayırseverin sizlerden bekledikleridir. Elbette genişletilebilir. Sizler de acilen nakit paraya ihtiyaç duyuyorsanız,  firmalar ve tefeciler tarafından dolandırılmaktan korkuyorsanız, borç para veren hayırseverler son derecede işinizi görecektir.

http://www.kredicikartiliriletisim.net/pesin-borc-para-veren-hayirsever/


Borç Para Veren Hayırseverler için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. TAYYAR  yorumladı. 11:43 - 19 / 12 / 2018:

    5.000 tl ye ihtiyacım var, bana bu konuda yardımcı olurmusunuz?

    Şartlarınız nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Krediverilir.com olarak verdiğimiz hizmet bilgilendirmeden öte değildir,kredi verilmesi yahut kredi çıkartılır gibi bir hizmeti yoktur. Borç para verme, kredi çıkartma veya finans kurumlarına aracılık etme durumu yoktur. Kredi çıkartılması adı altında hiç bir ücret komisyon talep etmez. Yazı altına bırakılan yorumların bağlayıcılığı olmamakla birlikte kimseyle iletişim bilgilerinizi paylaşmayın.