Vakıfbank’tan Kuruluşa Özel Taşıt Kredisi

Vakıfbank, kuruluşunun 63. Yılını kutlamaya hazırlanırken, bu sevinci müşterileri ile birlikte paylaşmak için birçok kredi paketinde oldukça uygun fırsatlar sağladı. Vakıfbank kuruluşa özel kredilerden birisi olan ve çıktığı günden itibaren binlerce başvuru kabul eden kredi ise, sıfır km taşıt kredisidir. Bu kredi paketinde kişilere hem çok düşük kredi faiz oranları sunulmakta hem de 48 aya varan vade seçenekleri ile, ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu sıfır km araç kredisinin detayları ise şu şekildedir.

 • Kredi başvurusu onaylanan kişiler için her ay eşit taksitli ödemeler hazırlanmaktadır.
 • Eğer kişiler hemen ödemeye başlamak istemiyorlarsa, 3 ay erteleme şansları bulunmaktadır. 3 aylık erteleme fırsatından faydalanan müşterilere, aynı şekilde eşit taksitli bir ödeme planı hazırlanacaktır.
 • Kredi borcu her ay ödenebileceği gibi, üç ayda bir ödeme şansı da bulunmaktadır.

Burada bahsedilen maddeler, kredi başvurusu onaylanan kişiler ile ilgilidir. Başvurular doğrudan banka şubelerine yapıldığından dolayı, banka görevlileri bu maddelere ek olarak birçok özelliği de sizlere aktaracaktır. Kredi başvurusunu henüz yapmamış kişilerin asıl merak ettikleri konu ise, Vakıfbank kuruluş kredisi için belirlenen faiz oranları ve örnek ödeme tablolarıdır. Bundan dolayı, kredi başvurusunu henüz yapmamış kişiler için bu sorulara şu şekilde cevap bulabiliriz.

 • Vakıfbank tarafından hazırlanan bu kampanyada 24 ve 48 aylık vade seçenekleri bulunmaktadır.
 • Hazırlanan kredi paketinde kredi faiz oranları %1,08 ile başlamakta, vade süresi ve kredi miktarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
 • %1,08 kredi faiz oranı ile 24 aylık vade seçeneklerinden faydalanan müşteriler için kredi tahsis ücreti sabitlenmiştir. Bununla birlikte kredi tahsis ücreti 100 TL olarak belirlenmiştir. Bunun üzerindeki faiz oranlarında herhangi bir kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.

Vade süreleri ve faiz oranları bu şekilde kayıtlara geçmiştir. Diğer merak edilen konuların başında efektif yıllık faiz oranı gelse de, bu net bir rakam ile ifade edilmemekte ve yalnızca kredi miktarına bağlı hesaplanmaktadır.

20 bin liralık kredi başvurusu için kişilerin karşısına çıkacak kredi yükümlülüğü ve ödeme bilançosu şu şekildedir.

 • Başvurulan miktar 20 bin lira
 • Vade süresi 24 ay
 • Faiz oranı %1,08
 • Aylık ödenecek kredi taksiti 974,99 lira
 • 24 ay sonunda ödenmiş olan toplam kredi bedeli 23 bin 399 lira

 


Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Krediverilir.com olarak verdiğimiz hizmet bilgilendirmeden öte değildir,kredi verilmesi yahut kredi çıkartılır gibi bir hizmeti yoktur. Borç para verme, kredi çıkartma veya finans kurumlarına aracılık etme durumu yoktur. Kredi çıkartılması adı altında hiç bir ücret komisyon talep etmez. Yazı altına bırakılan yorumların bağlayıcılığı olmamakla birlikte kimseyle iletişim bilgilerinizi paylaşmayın.