Nakit Kredi Verilir

Şimdiye kadar binlerce kişinin para sıkıntısını çözerek piyasada adını duyurmuş ve kredi veren firmalar arasında farkını açıkça ortaya koymuş olan firmamız şimdi başlatmış  olduğu “nakit kredi verilir”  kampanyası ile dikkatleri yine üzerine çekmeyi başarmıştır. Kısa bir süreliğine başlamış olan bu kampanyadan faydalanarak kredi almak istiyorsanız bilmeniz gereken tüm detaylar yazımızın devamında mevcut olmaktadır.

Acil Nakit Para Verilir

İlk aşamada söylemeliyiz ki firmamız senetle ve komisyon karşılığında kredi hizmeti sunmaktadır. Yapmakta olduğumuz senetlerin sayısı vade süreleri ile paralellik göstermekte ve bu konuda tereddüt yaşamanızı gerektirecek  hiçbir durum söz konusu olmamaktadır. Komisyon oranları ise genel çerçevede şu şekilde olmaktadır.

  1. 5 bin Türk Lirası ve altındaki tutarlar için yüzde beş oranında,
  2. 5 bin ve 20 bin Türk Lirası aralığındaki krediler için yüzde on oranında,
  3. 20 bin ve 50 bin Türk Lirası aralığındaki krediler için yüzde on beş,
  4. 50 bin ve 75 bin TL arasındaki kredi talepleriniz için yüzde yirmi oranında,
  5. 75 bin ve 100 bin Türk Lirası tutarlarındaki kredi talepleriniz için yüzde yirmi beş oranında,
  6. 100 bin Türk Lirası ve daha üstü tutarlar için ise yüzde otuz oranında komisyon talep edilmektedir.

Vade süreleri de yapmakta olduğumuz kampanya sürecine dair en çok merak edilen konulardan biri olmak ile beraber bu konuda en alt limit on iki ay en üst limit ise yüz yirmi ay olarak belirlenmektedir. Bu aralıktaki herhangi bir vade süresini seçerek kredi ödeme sürecini dilediğiniz gibi belirleme olanağınız mevcut olmaktadır.

Bilgi ve başvuru: Acil Nakit Verilir

Yapmakta olduğumuz kampanya ile alakalı olarak bilinmesi gereken tüm detayları paylaştıktan sonra, bizden kredi alarak yorumlarını belirten müşterilerimize ait olan geri dönüşleri sizinle paylaşmak istiyoruz:

“Banka harici yerlerden de son derece güvenilir ve oldukça uygun şartlarda kredi alınabileceğini kanıtlayan bu firmaya verdiği kaliteli hizmet için teşekkürlerimi belirtmeyi borç biliyorum.”

Ayşegül C. 42, Kuaför

“Son derece sıkışık ve borçlu olduğum bir dönemde oldukça uygun şartlarda kredi olanakları ile bana çözüm sunan bu firmayı herkese tavsiye ederim. Bu yere gittiğiniz zaman farkı zaten anlayacaksınızdır.”

Erman Ş. 55, Manav


Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Krediverilir.com olarak verdiğimiz hizmet bilgilendirmeden öte değildir,kredi verilmesi yahut kredi çıkartılır gibi bir hizmeti yoktur. Borç para verme, kredi çıkartma veya finans kurumlarına aracılık etme durumu yoktur. Kredi çıkartılması adı altında hiç bir ücret komisyon talep etmez. Yazı altına bırakılan yorumların bağlayıcılığı olmamakla birlikte kimseyle iletişim bilgilerinizi paylaşmayın.