Bayan Öğrencilere Kredi Verilir

Öğrencilik, hayatımızın en çok para sıkıntısı yaşadığımız dönemlerinden biri olmak ile beraber bu aşamada en büyük problemleri ne yazık ki bayanlar yaşamakta ve erkek öğrenciler gibi gittikleri yabancı şehirlerde rahat bir şekilde çalışacak yerler bulamamaktadırlar. Bu aşamada firmamız söz konusu durumdan mustarip olan kişilere çözüm olmak için yeni bir kampanya başlatarak bu kampanyayı “bayan öğrencilere kredi verilir” sloganı ile duyurmaktadır. Bahsi geçen bu hizmet bayan üniversite öğrencilerine özel olarak kredi verme kapsamında ülkemizde bir ilk olma özelliği taşımak ile beraber bu konuda merak ettiğiniz her şey ve hizmet detayımız ile alakalı olarak tüm sorularınız için yazımızın altına yorum yapabilirsiniz. Kredi alma başvurularınız için de yine yorum yapmanız yeterli olacaktır. Bu konudaki yorumlarınıza talep ettiğiniz paranın tutarını ödeme şartlarınızı ve iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayınız.

Örnek Yorum: “Eskişehir’de üniversite ikinci sınıf öğrencisiyim. Ev kirası ve okul masrafları gibi pek çok ödemem yüzünden oldukça sıkışmış olduğum için 5 bin Türk Lirası tutarında krediye ihtiyacım var. Herhangi bir sigorta kaydım ve gelir belgem olmadığı için bankalardan bu tutarda kredi alma imkanım yok. Bu yüzden sizden kredi almak istiyorum. Şu anda aldığım devlet bursum ve bir de özel burs ile aylık 650 Türk Lirası gelirim var. Kiramı ve diğer masraflarımı düştükten sonra her ay düzenli olarak 250 Türk Lirası ödeme yapabilirim. Eğer bu şartlar sizin için uygun ise mail adresimden ya da cep telefonu numaramdan bana ulaşmanızı bekliyorum.”

Bayan Öğrencilere Özel Komisyon Oranları

Bu kampanyamızdaki komisyon oranları ise gerçekten son derece dikkat çekici olmaktadır. Kayıtsız şartsız her bayan öğrenciye verilecek olan senetle kredi hizmetinde uygulanacak olan komisyon oranı yüzde on olarak tespit edilmiştir. Vade süresi ise tamamen müşterilerimizin tercihine bırakılmakta ve talep ettikleri sayıda da senet yapılmaktadır.

Eğer siz de detayları anlatılmakta olan bu kredi olanağından faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey örnekteki gibi bir yorum bırakmak ve bizimle bu şekilde iletişime geçmektir.

iletişim: komisyonlakredi@gmail.com


Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Krediverilir.com olarak verdiğimiz hizmet bilgilendirmeden öte değildir,kredi verilmesi yahut kredi çıkartılır gibi bir hizmeti yoktur. Borç para verme, kredi çıkartma veya finans kurumlarına aracılık etme durumu yoktur. Kredi çıkartılması adı altında hiç bir ücret komisyon talep etmez. Yazı altına bırakılan yorumların bağlayıcılığı olmamakla birlikte kimseyle iletişim bilgilerinizi paylaşmayın.