Kredi Almak İstiyorum Ama Alamıyorum

Eğer siz de mevcut olan para sıkıntınızı çözmek için “kredi almak istiyorum” diyenlerdenseniz, doğru yerdesiniz. Firmamız oldukça uygun şartlarda ve hemen hemen her durumdan kişiye kredi olanağı sunmaktadır. Bu konuda verdiğimiz krediler ile alakalı olan detayları ise bizzat müşterilerimizin yorumlarını sizinle paylaşarak göstermek istiyoruz.

Herkese Kredi İmkanı Sunan Tek Yer

“Geçen yıl açtığım dükkan tahmin ettiğim gibi işlememiş ve kısa süre sonra iflas etmiştim. Dükkan açmak ve ayakta tutabilmek için aldığım kredileri bir türlü ödeyemiyor hatta normal ihtiyaçlarımı dahi gideremiyordum. Acil olarak nakit para bulmam gerekiyordu hangi bankaya gitsem beni adeta kapıdan kovuyordu. Oldukça çaresiz bir şekilde borç para ararken internette bu firmaya ait yazıları gördüm ve hemen yorum yaptım. Oldukça kısa bir süre geri dönüş yaptılar ve gerekli şartları belirttiler. Şartlarda anlaştıktan sonra kredimi senet karşılığında aldım ve tüm ihtiyaçlarımı giderdim. Üstelik ödeme şartları  o kadar uygun ki son derece rahat bir şekilde geçiniyor ve aynı zamanda da kredi taksidimi ödüyorum. Bu yüzden herkese de tavsiye ederim.”

Davut K., 36, İşçi

Acil Nakit Para Veren Firma

“Eşimden gizli olarak babama kredi çekip vermiştim ve her ay taksitlerini de babam ödeyecekti. Bu yüzden de kredi alırken aylık ödeme tutarını babamın şartlarına uygun olarak 1000 Türk Lirası olarak belirlemiştik. Babam bir iki ay ödedikten sonra borcunu aksatmaya başladı ve ben ödemek zorunda kaldım. Ancak bir asgari ücretli olarak bu kredi taksidi bana fazla geliyor ve evimi geçindirmekte zorlanıyordum. Üstelik eşim de benden şüphelenmeye başlamıştı. Eğer öğrenirse çok kötü olur hatta yuvam yıkılırdı. Bankalardan da bir kredi daha almaya gelirim yetmiyordu.

Daha sonra bir arkadaşım ve siteyi tavsiye etti ve ben de hemen mesaj attım ve bir de yorum bıraktım. Belki inanmayacaksınız ama aynı gün içinde beni aradılar, şartlarda anlaştık ve nakit olarak paramı aldım. Herkese de tavsiye ediyorum. Hiçbir konuda tereddüt etmeden bu firmadan talep ettiğiniz tutarda kredi alabilirsiniz.”

Ali D., 29, Bekçi


Etiketler:, , ,

Kredi Almak İstiyorum Ama Alamıyorum için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Gulsah  yorumladı. 23:07 - 16 / 01 / 2020:

    Acil kredi almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Krediverilir.com olarak verdiğimiz hizmet bilgilendirmeden öte değildir,kredi verilmesi yahut kredi çıkartılır gibi bir hizmeti yoktur. Borç para verme, kredi çıkartma veya finans kurumlarına aracılık etme durumu yoktur. Kredi çıkartılması adı altında hiç bir ücret komisyon talep etmez. Yazı altına bırakılan yorumların bağlayıcılığı olmamakla birlikte kimseyle iletişim bilgilerinizi paylaşmayın.