Bana Kredi Çıkmıyor Ne Yapmalıyım?

Bugün sizinle oldukça büyük maddi sıkıntılar içerisinde olan ve  “Bana kredi çıkmıyor ne yapmalıyım?” diye çözüm yolu arayan Eren Bey’in yaşadıklarını ve nasıl toplu nakit para bulduğunu anlatacağız. Böylece siz de mevcut olan para sıkıntılarınızı çözmek için bu ve benzeri yolları seçebilir ve maddi olarak rahatlayabilirsiniz.

Eren Bey’in kendi ağzından dinleyecek olursak bankalardan kredi  alamadığı halde maddi sıkıntılarını nasıl çözdüğünü öğrenebiliriz:” Akrabama çektiğim ve onun da tekrar ödemediği kredi borcum nedeni ile bankalar ile aram bozulmuştu. Kredi notum bir hayli düşük ve finansal sicilim de son derece kötü idi. Ancak birikmiş borçlarımı da ödemem için toplu olarak para bulmam gerekiyordu. Hangi bankaya gidersem gideyim beni kati bir surette geri çeviriyorlardı. Ne yapacağımı şaşırmış durumdaydım. Eşim ve çocuklarım da perişan olmuştu ve onların ihtiyaçlarını gidermekte de çok büyük sıkıntı çekiyordum.

Banka Harici Yerlerden Kredi Alma


Bilgi: Banka Dışında Para Bulma Yolları Nelerdir?


Psikolojim de alt üst olmuştu ve kendime bir çıkar yol arıyordum ki bir arkadaşım bana internet üzerinden başvuru ile nakit para veren bir firma önerdi. Normal şartlarda bu tarz şeylere hiç inanmaz ve ciddiye almazken bu sıkıntıdan dolayı hemen internete girdim ve siteye mesaj attım. Yaklaşık bir ya da iki saat sonra bana geri dönüş yaptılar ve şartlarını anlattılar. Vermekte oldukları kredi tutarı üzerinden komisyon aldıklarını ve senetle çalıştıklarını belirttiler.

Komisyon oranları ve diğer tüm şartları da çok uygundu. Hemen kabul ettim ve firmaya giderek paramı nakit olarak elden aldım. Hemen borçlarımı kapattım mevcut olan ihtiyaçlarımın da tümünü giderdim. Bu sistem ülkemizde son derece yaygın bir şekilde kullanılmak ile beraber para sıkıntısı çeken ve bankalardan kredi alamayan herkese de tavsiye ederim.”

Öneri: bizkredinizicekelimsizodeyin.net

Görüldüğü üzere Eren Bey para sıkıntısını oldukça kolay ve bir o kadar hızlı bir şekilde çözme olanağı yakalamıştır. Siz de buna benzer bir sürecin içindeyseniz yazımızın altına yorum yaparak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise mevcut olan sıkıntınız ile iletişim bilgilerinizi paylaşmaktır.

 


Etiketler:, , ,

Bana Kredi Çıkmıyor Ne Yapmalıyım? için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. mcgty  yorumladı. 01:33 - 19 / 03 / 2018:

    benim elden borçlarım var bunu tek bir yerde toplamak istiyorum hertürlü faizi öderim sorun yok sigortalı birşekilde çalışıyorum fakat kredi alamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Krediverilir.com olarak verdiğimiz hizmet bilgilendirmeden öte değildir,kredi verilmesi yahut kredi çıkartılır gibi bir hizmeti yoktur. Borç para verme, kredi çıkartma veya finans kurumlarına aracılık etme durumu yoktur. Kredi çıkartılması adı altında hiç bir ücret komisyon talep etmez. Yazı altına bırakılan yorumların bağlayıcılığı olmamakla birlikte kimseyle iletişim bilgilerinizi paylaşmayın.